24 | 07 | 2019

DZIEŃ CHŁOPAKA

28 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka.
image.png

Z tej okazji panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne dyplomy dla „Super Chłopaka ”. Były także piękne upominki od Rady Rodziców oraz oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Miłą niespodziankę przygotowała dla wszystkich dzieci Pani Ania Sobolewska . W ramach akcji "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY"  przeczytała przedszkolakom bajkę o "Misiu Wiktorku". Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk